poniedziałek, 17 czerwca

iOS 7

Serwis BGR donosi, że Apple planuje wydać trzecią wersję beta iOS 7 swoim partnerom w poniedziałek, 8 lipca i tego samego dnia ma być dostępna dla deweloperów. 

BGR został poinformowany przez zaufane źródła, że iOS 7 beta 3 jest zaplanowany do udostępnienia operatorom do testowania 8 lipca br. Są to te same źródła, które dokładnie przepowiedziały czas premiery ostatniej wersji beta iOS 7  i tak jak z iOS 7 beta 2, jest wielce prawdopodobne, że nowe oprogramowanie zostanie udostępnione deweloperom w tym samym dniu co operatorom.

Wydanie trzeciej wersji beta pojawiło by się dwa tygodnie po wydaniu drugiej wersji beta, która miała miejsce w poniedziałek w tym tygodniu. Ta z kolei pojawiła się dwa tygodnie po tym jak Apple udostępnił pierwszą wersję testową iOS 7 na Worldwide Developers Conference.

Podczas beta testów iOS 6 w zeszłym roku, Apple zastosował podobne, dwutygodniowe przerwy między udostępnieniem pierwszej i drugiej wersji, ale potem rozszerzył czas do trzech tygodni pomiędzy trzecią i czwartą wersją beta.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx