niedziela, 23 czerwca

iWatch (0)

Japoński blog Macotakara opublikował kilka raportów w dzisiejszym wydaniu tajwańskiej gazety Economic Times związanych z plotkami o inteligentnym zegarku Apple. Według pierwszego raportu, Apple rozpoczął testowanie próbek 1,5-calowych wyświetlaczy OLED od RiTdisplay.

Raport twierdzi również, że RITEK we współpracy z RitFast będzie odpowiedzialny za dostarczanie technologii dotykowej do zegarka.

Dzisiejsze informacje nawiązują do wcześniejszych informacji o planach Apple dotyczących wyświetlaczy 1,5 calowych od RiTdisplay oraz wspominają, że Intel także jest zaangażowany w plany Apple. Portal informuje, że Apple pierwotnie miał nadzieję użyć 1,8-calowych wyświetlaczy w swoim inteligentnym zegarku. Z powodu tego, że wyświetlacz okazał się jednak zbyt duży, firma zdecydowała się na użycie mniejszego, 1,5-calowego wyświetlacza.

Drugi raport oferuje przegląd branży inteligentów zegarków, wraz z „pogłoskami rynkowymi”, wskazującymi, że Foxconn otrzymał już od Apple zamówienia na zegarki. Sądząc po ilości zamówień, które określa się na około 1000 sztuk, produkcja ta będzie zdecydowanie tylko na próbę.

Pogłoski o „iWatch” pojawiły się w lutym i marcu tego roku wraz z doniesieniem, że urządzenie może się pojawić nawet w tym roku. Od tego czasu liczba informacji stosunkowo zmalała i nie wiadomo czy były one zatem prawdziwe.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx