środa, 8 lutego

Co najmniej dwóch klientów, którzy kupili etui do iPhone’a 12, otrzymało wadliwe etui, które nie mają otworów głośnikowych przez które normalnie wydostaje się dźwięk.

zdjęcie: zarnold16

Na Reddit pojawiły się dwa osobne wątki od klientów iPhone’a 12, którzy kupili etui i otrzymali je bez otworów głośnika. Jeden z klientów został podobno poinformowany przez doradcę Apple, że obudowa nie miała mieć tych otworów głośnikowych, co jest oczywiście wprowadzeniem w błąd. Zdziwienie jest tym większe, że wypowiedział to pracownik oficjalnego salonu Apple.

zdjęcie: Natebaakko

Na razie wszystko wskazuje na to, że taki przypadki są bardzo ograniczone i etui bez otworów głośnikowych były jakimś błędem produkcyjnych który przypadkowo trafił do sprzedaży. Nie mniej każdy kto trafi na taki egzemplarz, powinien mieć możliwość wymiany obudowy, kontaktując się z personelem wsparcia Apple lub odwiedzając oficjalny punkt sprzedaży produktów Apple lub autoryzowanego sprzedawcę.

Większość etui wysyłanych do klientów ma otwory na głośniki z założenia, przy czym obudowy bez głośników stanowią wyraźną wadę produkcyjną.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

2 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Greg Gregson
2 lat temu

Za 10 lat będą warte 100 nominalnej ceny! NIE ODDAWAĆ! MAGAZYNOWAĆ!

Artur
Artur
1 rok temu

tez miałem to gówno, zepsuło się w pare dni.

2
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx