niedziela, 29 stycznia

Wraz z premierą iPhone’a 12, który od jutra oficjalnie trafi do sklepów pojawiła się coraz więcej filmów prezentujący urządzenie, rozkładających go na części, filmów z recenzjami czy innymi treściami z nim związanymi.

Nowy film pokazujący rozłożenie na części zarówno iPhone’a 12, jak i 12 Pro, potwierdza żywotność baterii obu modeli i daje nam bliższe spojrzenie na ich elementy wewnętrzne.

Zarówno iPhone 12, jak i iPhone 12 Pro mają wewnątrz niemal identyczną płytę główną w kształcie litery L, a iPhone 12 Pro wyposażony jest w dodatkowe złącze LiDAR do skanera LiDAR. Oba telefony mają również taką samą baterię, co rozwiewa plotki o większej pojemności baterii w iPhone’ie 12 Pro. IPhone 12 i iPhone 12 Pro mają tę samą baterię o pojemności 2815 mAh, co wyjaśnia, dlaczego zapewniają identyczny czas pracy.

Tym samym znamy już oficjalne pojemności każdego nowego iPhone’a 12:

  • iPhone 12 mini – 2227 mAh
  • iPhone 12 – 2815 mAh
  • iPhone 12 Pro – 2815 mAh
  • iPhone 12 Pro Max – 3687 mAh

Wszystkie te baterie są mniejsze niż baterie, które były używane w linii iPhone’a 11, przy czym Apple prawdopodobnie musiał zmniejszyć rozmiar baterii, aby zrobić miejsce na komponenty 5G i nową technologię aparatu w modelach Pro.

Zestawienie obok siebie iPhone’a 12‌ i 12 Pro pozwala dobrze przyjrzeć się podobieństwom i różnicom między tymi dwoma modelami. Oba mają mniejsze silniki Taptic i wiele innych identycznych elementów wewnętrznych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx