poniedziałek, 27 maja

Bamboo Stylus Mini

Wacom Bamboo Stylus to zdecydowanie najlepszy rysik jaki można sobie wyobrazić dla iPada. Takie przynajmniej jest moje zdanie. I chociaż nie jest on duży, nie chciałbym nosić go w kieszeni cały dzień. Na szczęście, Wacom zaprezentował nową i mniejszą wersję swojego Bamboo.

Nazwany Bamboo Stylus mini ma długość niecałych 5 centymetrów i jest idealnym przenośnym rysikiem. Bamboo Stylus mini wygląda niemal identycznie jak jego większy brat i jest wykonany z tych samych materiałów, więc jest nie tylko tak samo solidny jak i dokładny. Ma również te same wymienne końcówki. Jedyną różnicą jest to, że jest dużo mniejszy.

„Bamboo Stylus mini jest zaprojektowany dla najbardziej wymagających, którzy cenią jednocześnie jego najlepszą cechę: Bamboo Stylus mini jest bardzo przenośny. To pióro cyfrowe dla tych którzy są w ruchu, które może być używane z dotykowym smartfonem lub tabletem, bez niebezpieczeństwa, że zginie”

Bamboo Stylus mini ma mały pasek i zaślepkę, które pozwalają podłączyć go do gniazda słuchawkowego w telefonie iPhone lub iPadzie, gdy nie jest w użyciu. To gwarantuje, że nie zgubisz go, a to z kolei oznacza, że zawsze masz rysik w zasięgu ręki, gdy używasz urządzenia iOS.

Bamboo Stylus Mini kolory

Bamboo Stylus mini dostępny jest od dziś na stronie internetowej firmy Wacom w cenie 19 dolarów. Można wybrać jeden z  pięciu kolorów: zielony, niebieski, różowy, czerwony, biały i czarny.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Czytaj więcej na

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx