poniedziałek, 15 kwietnia

Internetowy sklep Apple został już zamknięty w ramach przygotowań do rozpoczęcia przedsprzedażowych zamówień na AirTags i nową opcję kolorystyczną iPhone’a 12, które mają być dostępne od godziny 14:00 czasu polskiego.

Przed wprowadzeniem nowych produktów Apple często przełącza swój sklep internetowy w tryb offline, aby przygotować się na napływ zamówień.

AirTag, ogłoszone na wtorkowej konferencji „Spring Loaded”, to długo oczekiwane urządzenia śledzące bazujące na Bluetooth firmy Apple, które można dołączyć do portfela, kluczy, kamery i nie tylko, umożliwiając śledzenie tych elementów w aplikacji Lokalizator.

Cena AirTag‌ wynosi 159 złotych za sztukę lub 549 złotych za cztery urządzenia, a każdy AirTag można w razie potrzeby wygrawerować. AirTags są wyposażone w wymienialną przez użytkownika baterię CR2032, która wystarcza na rok i mają stopień odporności na kurz i wodę IP67.

Jeśli chodzi o fioletowe modele ‌iPhone 12‌, są one identyczne z istniejącymi ‌iPhone 12‌ i 12 mini, ale są dostępne w nowym jasnofioletowym kolorze, który dołącza do istniejącego białego, czarnego, błękitu, zieleni i (PRODUCT) RED. Ceny iPhone’a 12 mini zaczynają się od 3599 złotych, a iPhone’a 12 od 4199 złotych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx