wtorek, 18 czerwca

Firma Algoriddim wydała właśnie swoją najnowszą aplikację vjay, pozwalającą na miksowanie nagrań wideo w czasie rzeczywistym. Aplikacja dostępna jest tylko dla iPada, a ze względu na duże wymagania do przetwarzania, zdekodowania i miksowania dwóch strumieni działa tylko na iPadzie 2 i nowym iPadzie.

Podobne do znanej aplikacji djay, vjay pozwala na mikowanie/płynne łączenie między dwoma klipami wideo i stosowania realnych efektów w czasie odtwarzania. Pliki wideo mogą być pełnymi klipami muzycznymi, takimi jak te pobrane z iTunes Store, lub mogą to być własne osobiste klipy wideo. Dźwięk może pochodzić zarówno z oryginalnych utworów audio video, lub może być podłożony utworem z własnej biblioteki muzycznej. Zarówno ścieżki wideo jak i audio mogą być zamieniane niezależnie w każdej chwili. Nowy film prezentuje niektóre z funkcji:

Wykonane za pomocą aplikacji zmiksowane filmy mogą być zapisywane i udostępniane. vjay jest dostępny w ograniczonym czasie w cenie  7,99 EUR i bezpośrednio można go pobrać tutaj.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx