piątek, 12 lipca

 

Apple News+, usługa subskrypcji czasopism i magazynów, została uruchomiona dla użytkowników mieszkających w Wielkiej Brytanii i Australii.

Abonenci Apple News+ mogą uzyskać dostęp do ponad 150 tytułów w Apple News+ w cenie 9,99 funtów (Wielka Brytania) lub 14,99 USD (Australia) miesięcznie. Dla wszystkich obowiązuje miesięczny okres próbny na zapoznanie się z usługą.

Magazyny i publikacje dostępne w Wielkiej Brytanii obejmują The Times i The Sunday Times, Cosmopolitan UK, Elle UK, Esquire UK, FourFourTwo, Empire, Hello!, Cyclist i Grazia, a także amerykańskie gazety i czasopisma, takie jak The Wall Street Journal, Bloomberg Businessweek , National Geographic, Rolling Stone, Vox i więcej.

Czasopisma i publikacje w Australii to: Australian, The Daily Telegraph, Herald Sun, The Courier Mail, Advertiser, Vogue, Australian Women’s Health, Elle, The Australian Women’s Weekly, Harper’s Bazaar Australia, GQ, Australian Men’s Health, Delicious and Australian Geographic , a także amerykańskie i brytyjskie gazety i czasopisma.

Usługa Apple News+ jest dostępna w Stanach Zjednoczonych i Kanadzie od marca i ma na celu prezentowanie treści czasopism i wiadomości w formacie multimedialnym na iPhonie i iPadzie. Apple powiedział, że Apple News+ wejdzie do Wielkiej Brytanii i Australii jako część iOS 13, chociaż jest on również dostępny dla osób korzystających z iOS 12.2 lub nowszej wersji i tych korzystających z systemu macOS 10.14.4 i nowszych wersji.

Apple News+ został zbudowany przy użyciu Texture, zamkniętego systemu subskrypcji, który Apple kupił w 2018 r. Do tej pory spotkał się on z krytyką za jego format (nie wszystkie publikacje obsługują format multimedialny Apple) i jego mylący interfejs, choć od czasu premiery w USA wprowadzono do niego wiele ulepszeń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx