piątek, 19 lipca

Apple wypuścił właśnie watchOS 6.0.1, pierwszą aktualizację systemu operacyjnego watchOS 6, która została wydana 19 września.

System watchOS 6.0.1 można pobrać bezpłatnie za pośrednictwem dedykowanej aplikacji Watch na iPhone’a, przechodząc do pozycji Ogólne -> Uaktualnienia. Aby zainstalować nowe oprogramowanie, zegarek Apple Watch musi mieć ponad 50 procent baterii, musi być umieszczony na ładowarce i musi znajdować się w zasięgu iPhone’a.

Dzisiejsza aktualizacja jest niewielka, ponieważ rozwiązuje problem z tarczami zegarka Mickey i Minnie Mouse, naprawia błąd komplikacji kalendarza i rozwiązuje problem, który może spowodować utratę danych kalibracyjnych wyświetlacza.

System watchOS 6.0.1 optymalizuje wydajność, zapewnia aktualizacje zabezpieczeń oraz zawiera ulepszenia i poprawki błędów, w tym:

  • rozwiązuje problem polegający na tym, że tarcza zegarka Myszka Miki i Myszka Minnie nie mówi czasu
  • rozwiązuje problem polegający na tym, że komplikacja kalendarza może nie wyświetlać wydarzeń
  • Naprawia błąd, który może spowodować utratę danych kalibracyjnych wyświetlacza

Problem z brakiem odczytywania godziny przez Myszkę Miki dotykał sporej grupy użytkowników, o czym sam się przekonałem czytając Wasze komentarze na Facebooku. Apple szybko zareagował na pojawiający się problem i rozwiązał go tą aktualizacją.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx