poniedziałek, 24 stycznia

Wegług najnowszych doniesień firma Apple planuje wprowadzenie zakrzywionych wyświetlaczy do urządzeń iOS już w przyszłym roku. Firma z Cupertino zainwestowuje podobno w sprzęt do szlifowania szkła dla swoich dostawców, który pozwoli im wyprodukować pierwsze zakrzywione wyświetlacze w pierwszej połowie 2012 roku.

Według DigiTimes do zasilania tych zagiętych wyświetlaczy mają być wybrane trzy firmy: Fuji Crystal, Lens Technology skupiający się na iPhone’ie i G-Tech jako dostarczyciel dla iPada.

To nie pierwszy raz kiedy pojawia się taka informacja o zakrzywionych wyświetlaczach dla urządzeń iOS. W maju mówiło się, że Apple zakupił 200-300 maszyn do cięcia zakrzywionego szkła, aby pomóc dostawcom pokryć koszty drogich urządzeń.

Mimo, że pogłoski sugerowały, że zobaczymy zakrzywione wyświetlacze już w debiutującym iPhone’ie 5, to teraz wydaje się, że pojawią się one nie wcześniej jak w iPhone’ie 6.

Zakrzywione wyświetlacze rzekomo łatwiej obsługiwać palcami niż zwykłe szyby. Nie wiem jak Wam, ale nam się bardzo podoba staroświeckie proste szkło. A Wy co myslicie?

 

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Donna
Donna
10 lat temu

hmy jakoś trudno mi sobie wyobrazić zakrzywionego iphona 😉

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x