wtorek, 27 lutego

Logitech na bieżąco dodaje do swojej oferty kolejne akcesoria dla urządzeń Apple. Zaprezentował już wcześniej wersję klawiatury dla iPada, ale ich najnowszy pomysł klawiatury połączonej z etui dla iPada wygląda jeszcze bardziej niesamowicie.

Ultrathin Keyboard Cover jest, jak sugeruje nazwa super cienką klawiaturą bezprzewodową, która korzysta z magnesów Smart Cover dla iPada podwajając ochronę urządzenia osłoną aluminiową. To idealny partner dla iPada.

Aluminiowa powłoka została zaprojektowana by uzupełnić urządzenie, a dzięki wbudowanym magnesom, Logitech twierdzi, że „pasuje ona do tabletu tak płynnie, że ledwie można je rozróżnić.” Podobnie jak inne rozwiązania klawiatur firmy Logitech, zawiera ona pełny układ QWERTY z kilkoma klawiszami funkcyjnymi dla najczęściej używanych funkcji w tym kopiuj i wklej, cofnij i wiele innych.

Logitech zapowiada, że pełne ładowanie baterii zapewni pracę przez sześć miesięcy. W celu zmniejszenia zużycia energii zastosowano funkcję on/off, która natychmiast wyłącza urządzenie jeśli jest ono nie używane. Po otwarciu, klawiatura automatycznie łączy się z iPadem, więc wszystko co należy zrobić, to podłączyć go i ustawić w specjalne gniazdo podstawki.

Cenę klawiatury ustalono na 99 dolarów a więcej na jej temat możecie dowiedzieć się na stronie producenta.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx