sobota, 2 marca

Uber Eats rozpoczął na całym świecie wdrażanie obsługi funkcji wydarzeń na żywo, umożliwiając użytkownikom iPhone’a łatwe śledzenie zamówienia na ekranie blokady i na Dynamic Island.

Funkcja jest już dostępna dla niewielkiego odsetka użytkowników w najnowszej wersji aplikacji Uber Eats i będzie szerzej dostępna w ciągu najbliższego tygodnia.

Wydarzenia na żywo to funkcja iOS 16, która pozwala użytkownikom iPhone’a być na bieżąco z wydarzeniami w czasie rzeczywistym dzięki powiadomieniom o aktualizacjach na żywo na ekranie blokady oraz w Dynamic Island na modelach iPhone 14 Pro. W przypadku Uber Eats ta funkcja ułatwia śledzenie postępu dostawy na żywo bez otwierania aplikacji. Wyświetlane informacje obejmują status zamówienia, szacowany czas dostawy oraz imię i zdjęcie dostawcy.

Uber dodał obsługę wydarzeń na żywo do swojej głównej aplikacji do zamawiania przejazdów na początku tego roku. Uber Eats to samodzielna aplikacja do dostarczania jedzenia, artykułów spożywczych i wybranych innych artykułów, a wdrożenie tej funkcji również tu będzie sporym ułatwieniem do śledzenia zamówienia.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx