czwartek, 28 września

iphone_6_hajek3

Wczoraj pojawiły się informacje jakoby iPhone 6 pojawi się tylko w wariantach 32 GB i 64 GB, co wskazywałoby, że Apple może nie wypuścić tym razem modelu 16 GB. Powstało zatem pytanie, czy Apple wypuści trzeci wariant 128 GB. Na pytanie to odpowiedziała dziś chińska strona Wei Feng informując, że Apple może wprowadzić wariant 128 GB tylko w 5,5-calowym iPhone’ie 6.

Strona mówi, że różnica wielkości pamięci masowej będzie też jednym z głównych wyróżników pomiędzy 4,7-calowym a 5,5-calowym iPhone’em 6, poza samym rozmiarem ekranu, pozwalając użytkownikowi otrzymać prawdziwy „phablet” z dużą ilością miejsca na przechowywanie dokumentów i danych. To częściowo odzwierciedla model przyjęty dla iPada, który umożliwia wybór do 128 GB pamięci wewnętrznej, podczas gdy iPhone’y posiadają tylko opcję do 64 GB pamięci.

5-5

Jeśli jednak Apple wycofałby model 16 GB i wprowadził wariant 128 GB tylko dla 5,5-calowego iPhone’a 6, oznaczałoby to, że 4.7-calowy iPhone 6 miałby tylko dwa warianty pojemności, wbrew tendencji Apple do wprowadzania urządzeń iOS z co najmniej trzema różnymi opcjami wewnętrznej pamięci.

Oprócz większego wyświetlacza, oczekuje się, że iPhone 6, który jest oczekiwany we wrześniu, będzie miał cieńszą konstrukcję, szybszy procesor i udoskonalony aparat. Większy 5,5-calowy iPhone 6 ma posiadać również optyczną stabilizację obrazu, dla wyróżnienia go od mniejszego iPhone’a 6, który ma posiadać bardziej zaawansowany moduł obiektywu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx