sobota, 13 lipca

Firma Twelve South zaprezentowała dziś swój najnowszy dodatek o nazwie „AirSnap„, który jest etui stworzonym dla AirPods i ma na celu uczynienie słuchawek bezprzewodowych łatwiejszymi w codziennym użytkowaniu dzięki dołączonemu metalowemu klipsowi.

AirSnap jest wykonany ze skóry i pomaga chronić słuchawki i obudowę AirPods podczas podróży. W dolnej części obudowy znajduje się wycięcie, dzięki czemu słuchawek nie trzeba wyjmować z AirSnap do ładowania.

Twelve South mówi, że jedną z głównych cech AirSnap jest metalowy klip w stylu karabińczyka:

AirSnap wyposażony jest w klips w stylu karabińczyka, który pozwala przymocować ten mały futerał do plecaka, torebki, pęku kluczy lub czegokolwiek, co pasuje wszędzie tam, gdzie potrzebujesz AirPods. Po przypięciu AirSnap do torby, będziesz wiedział, że zarówno AirPods jak i etui ładujące będzie z tobą. Czarny karabińczyk również się obraca, dzięki czemu łatwo można go odpiąć lub odłożyć.

Zainteresowani, mogą kupić AirSnap ze strony internetowej TwelveSouth za 29,99 dolarów w kolorze koniaku, granatowym i czarnym. Choć sklep wysyła do Polski to warto poczekać, aż produkt pojawi się u polskich dystrybutorów ponieważ koszt wysyłki niemal podwaja cenę tego akcesorium.

AirSnap jest kontynuacją ostatniego produktu firmy Twelve South, który został również zaprojektowany dla AirPods, zwany „AirFly”. To akcesorium działa jak transmiter, dzięki czemu można korzystać z AirPods (lub dowolnych słuchawek Bluetooth), z urządzeniami w których dostępne są tylko przewodowe gniazda słuchawkowe, np. w samolocie, na siłowni czy Nintendo Switch.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx