wtorek, 18 czerwca

Apple udostępnił dziś trzy humorystyczne reklamy komputerów Mac, które koncentrują się na ich czasie pracy baterii, funkcji Znajdź i wydajności procesorów Apple Silicon w notebookach Apple.

Reklama „Charged” przedstawia poważnego profesora komentującego pozostały czas pracy baterii studenta.

„Pierwsze zajęcia dziennie i brak ładowarki? Grasz w niebezpieczną grę…” – mówi, ale uczennica twierdzi, że nie musi się tym martwić, ponieważ bateria Maca wytrzymuje cały dzień.

W reklamie „Powered” do studenta w bibliotece podchodzi kobieta, która mówi, że laptopy nie są przeznaczone do obsługi dużych plików i wielu aplikacji. – Myślisz, że się nie zawiesi? – pyta. „Jesteś hot dogiem podczas huraganu” dodaje kobieta. Uczeń informuje ją jednak, że „to Mac”, więc „działa dobrze”.

W reklamie „Found” studentka szuka swojego laptopa. „Tak, komputery w dziwny sposób tutaj znikają…”, mówi stojący w pobliżu profesor. Uczeń korzysta z funkcji „Znajdź”, aby pingować swój laptop i szybko go lokalizuje, w trakcie gdy profesor dalej opowiada o tym, jak często komputery są sprzedawane na części.

Wszystkie trzy filmy mają dramatyczny, zabawny klimat, który powinien dobrze odtwarzać się w sieciach społecznościowych. Reklamy trwają 38 sekund, więc prawdopodobnie będą wyświetlane na TikToku, Instagramie i innych portalach społecznościowych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx