czwartek, 18 lipca

Kilka miesięcy temu YouTuber i fotograf Andrew Levitt połączył siły ze swoimi przyjaciółmi Jacobem Phillipsem i Taylor Gray podczas tygodniowej podróży, aby spróbować odtworzyć wszystkie domyślne tapety Apple zawarte w macOS.

Zaledwie kilka tygodni po wypuszczeniu swojego pierwszego filmu z tego zadania Apple wypuścił macOS Catalina, dając Levittowi i jego przyjaciołom jeszcze jedną tapetę do odtworzenia. Tym razem zadanie było trudniejsze, ponieważ domyślna tapeta ‌macOS Catalina‌ przedstawia odległy, północny kraniec wyspy Santa Catalina u wybrzeży południowej Kalifornii.

Aby się tam dostać, Levitt i jego przyjaciele popłynęli promem na wyspę Catalina i wędrowali przez osiem godzin po wyspie, wraz ze sprzętem kempingowym i innymi zapasami.

Trójka przyjaciół w końcu dotarła na szczyt wyspy i pomimo wietrznych warunków udało się uchwycić prawie identyczną wersję domyślnej tapety macOS Catalina z drona.

W drodze powrotnej do terminalu promowego Levitt i jego przyjaciele zostali zatrzymani przez funkcjonariusza policji i dowiedzieli się, że wędrówki nocą na wyspie Catalina są najwyraźniej zabronione. Na szczęście policjant był miły i poprowadził ich z powrotem na drugą stronę wyspy. Podsumowując, wyszło z tego całkiem ciekawe nagranie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx