wtorek, 25 czerwca

Jeśli tworzysz muzykę, czy chociażby wszelakiego radzaju dźwięki możesz je teraz z pomocą firmy Shapeways przekonwertować z nagrania audio na designerskie etui na iPhone’a o nazwie ” The Vibe”. Jak? Zobaczcie.

Shapeways współpracuje z serwisem SoundCloud pobierając z niego nagrania audio lub nagrane dźwięki i przekształcając je w drukowaną, trójwymiarową wersję etui na iPhone’a. Projekt tworzony jest z użyciem dźwięku pobranego w MP3 z serwisu Sound Cloud, który następnie podlega obróbce, wybraniu odpowiedniego fragmentu i przycięcie go do wersji, która ostatecznie pojawi się na Waszym etui.

Za około 20 dolarów można wybrać czarną lub białą wersję etui na przezroczystym tle. Projektanci Shapeways wyobrazili sobie ten szalenie oryginalny design etui na iPhone’a, poszukując czegoś co po prostu nie zostało jeszcze zrobione na planecie Ziemia.

Dyrektor generalny Shapeways – Peter Weijmarshausen – w wywiadzie dla Business Week zasugerował:

 „Można nagrać moment, gdy poprosisz swoją dziewczynę o rękę, a ona mówi:” Tak” lub nagrać płacz swojego dziecka i przenieść na etui iPhone’a. Jak osobiste może się ono stać dla Ciebie?”

Etui można zamówić bezpośrednio na stronie serwisu. Zastanawialiście się jaki utwór byście na nie wybrali?

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx