sobota, 9 grudnia

Wszyscy mogliśmy spodziewać się scenariusza, że nowy tablet Apple będzie sprzedawał się jak ciepłe bułeczki. Jednakże wyprzedaż całej partii iPadów już w pierwszych dwóch dniach od ogłoszenia to fantastyczny wynik. Co z resztą chętnych?

Premiera Nowego iPada została wyznaczona na 16 marca. Niestety, nie ma już takiej możliwości, aby otrzymać urządzenie w dniu światowej premiery. Wszystkie iPady jakie miała firma z Cupertino przygotowane na tzw. „launching Day” zostały już zamówione!

Gdy teraz wejdziecie na stronę Apple i spróbujecie złożyć pre-order to wasz iPad zostanie wysłany do Was dopiero 19 marca. Najprawdopodobniej, za kilka dni termin ten zostanie jeszcze bardziej wydłużony. Należy spodziewać się oficjalnego komunikatu w tej sprawie w najbliższych dniach.

Rodzi się pytanie co z premierą w pozostałych krajach? Czy premiera w Polsce oraz mniej „prestiżowych” krajach dla Apple będzie opóźniona? Czy zabraknie Nowego iPada dla wszystkich chętnych? Najprawdopodobniej tak właśnie będzie, co niejako wpisuje się w historię Apple. Podobne problemy i opóźnienia przeżyliśmy przy okazji premiery iPada 2.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx