środa, 23 września

TimCook

CEO Apple Tim Cook będzie miał swoje wystąpienie podczas otwarcia jedenastej konferencji All Things Digital, która odbędzie się w przyszłym miesiącu. W zeszłym roku, Cook dołączył jako gospodarz do Kary Swisher i Walta Mossberg na 100-minutową sesję, która objęła szeroki zakres tematów.

Jest wiele tematów do poruszenia, od gwałtownego rozwoju rynku telefonii komórkowej do intensywnej konkurencji z wieloma rywalami, a najbardziej Google Android, jak również nowymi ofertami firmy Samsung w Korei. Interesująca będzie także możliwość rozmowy o zmianach w Apple pod kierownictwem Cooka, który przejął ją późno od współzałożyciela i legendy Steve’a Jobs’a. Zapytamy również o nowe produkty, które są w przygotowaniu i o to jak firma radzi sobie z coraz wyższym ciśnieniem na rynku.

Tim Cook ma bardzo niewiele publicznych wystąpień, ale wydaje się że wybrał sobie konferencje All Things Digital jako preferowane miejsce na wywiad podobnie jak zrobił to jego poprzednik Steve Jobs. Jobs pojawiał się na jej scenie sześć razy podczas dziewięciu lat.

Konferencja D11 odbędzie się w dniach 28-30 maja 2013 roku w Terranea Resort w Rancho Palos Verdes w Kalifornii.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x