czwartek, 11 kwietnia

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, pojawił się dziś w filmie ogłaszającym nowy model elektrycznego samochodu Taycan Turbo GT.

Porsche Taycan Turbo GT to najmocniejszy samochód produkowany seryjnie, jaki kiedykolwiek wyprodukowała marka. W swoim premierowym filmie Porsche krótko zaprezentowało niestandardową aplikację do kokpitu inżyniera wyścigowego dla Vision Pro, która umożliwia widzowi oglądanie okrążeń z perspektywy kierowcy, wraz z kluczowymi statystykami i mapą toru w przestrzeni 3D.

W rozmowie z dyrektorem generalnym Porsche, Oliverem Blume, Cook pogratulował producentowi nowego pojazdu i podkreślił potencjał zestawu Vision Pro w zakresie „odtworzenia wrażeń z jazdy na torze”.

Dyrektorzy generalni obu firm zwrócili uwagę na ich partnerstwo na przestrzeni lat, taką jak aplikacją Porsche i integrację z Apple CarPlay. Porsche jest często jednym z pierwszych producentów samochodów, który wdraża i integruje technologie Apple, takie jak Apple CarPlay, natywną aplikację Apple Music, funkcje samochodu w CarPlay oraz nową generację CarPlay. Marka oferuje nawet systemy audio wyposażone w CarPlay, kompatybilne z klasycznymi pojazdami Porsche z lat 60. XX wieku. Niemniej jednak pojawienie się Cooka w filmie zapowiadającym inną firmę jest niecodzienne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx