piątek, 19 lipca

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, udał się w tym tygodniu do Niemiec, aby odwiedzić lokalnych pracowników Apple i deweloperów App Store, a nawet poświęcił chwilę, aby świętować coroczny festiwal piwa Oktoberfest w Monachium.

Do tej pory Cook spotkał się z firmą Algoriddim, twórcami popularnej aplikacji miksującej „Djay”, a także z jednym z zespołów projektowych Apple.

Cook rutynowo podróżuje do krajów na całym świecie, by spotkać się i przywitać, odwiedzając Kanadę, Chiny, Francję, Irlandię, Włochy, Wielką Brytanię i wiele innych krajów podczas swojej ośmioletniej kadencji jako dyrektor generalny Apple.

W wywiadzie dla niemieckiej publikacji Bild Cook powiedział, że sprzedaż iPhone’a 11 jest bardzo dobra i powiedział, że Apple chce oferować kartę Apple Card wszędzie gdzie to możliwe włączając w to Niemcy, chociaż zajmie to trochę czasu ze względu na różne przepisy w krajach na całym świecie. Oznacza to tyle, że firma nie zamyka się z Apple Card tylko na rynek amerykański i ma dość konkretne plany wejść również na rynek europejski.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx