poniedziałek, 6 lutego

Co roku, iPhone Photography Awards (IPPA) wybiera najlepsze zdjęcia zrobione za pomocą iPhone’a w ciągu roku. Tegoroczni zwycięzcy zostali ogłoszeni wczoraj, a zwycięskie zdjęcia zostały wybrane spośród tysięcy zgłoszeń złożonych przez fotografów iPhone’a z ponad 140 krajów.

Nagroda „Grand Prize Photographer of the Year” została przyznana Jashimowi Salamowi, który zgłosił fotografię zatytułowaną „Displaced” zrobioną w Bangladeszu.

Nagrodę za pierwsze miejsce otrzymał Alexandre Weber za zdjęcie kobiety w kolorowej spódnicy w Salvador de Bahia w Brazylii, a drugie miejsce Huapeng Zhao za zdjęcie chłopca z rybą.


Oprócz ogólnych zwycięzców, IPPA wybiera również zwycięskie fotografie z wielu kategorii, które obejmują abstrakcję, zwierzęta, architekturę, dzieci, kwiaty, krajobraz, styl życia, naturę, wydarzenia, panoramę, ludzi, portret, seria, martwą naturę , zachód słońca, podróże i drzewa.

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, pogratulował dziś na Twitterze wszystkim zwycięzcom.

Telefony Apple to popularne narzędzia fotograficzne, a Apple prowadzi od dawna kampanię reklamową „Shot on iPhone”, w której prezentowane są zdjęcia i filmy nagrane za pomocą iPhone’a. Zdjęcia nagrodzone nagrodą IPPA zostały zrobione przy użyciu szeregu urządzeń od iPhone’a 5 do iPhone’a X.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx