sobota, 28 stycznia

249064-2560

Dyrektor generalny Apple, Tim Cook, rozmawiał niedawno z The Telegraph na temat nowego iPada Pro, Apple TV i Apple Watch. 

„Myślę, że jeśli szukasz komputera PC, musisz zastanowić się dlaczego chcesz go kupić? Czy naprawdę chcesz go kupić?”, zapytał Cook, który niedawno ujawnił, że podróżuje z tylko iPadem Pro i iPhone’em. „Tak, iPad Pro jest zamiennikiem dla notebooka lub komputera stacjonarnego do wielu, wielu ludzi. Zaczną używać go i stwierdzą, że nie trzeba już nic innego, poza ich telefonem”, twierdzi Cook. Apple ma nadzieję, że iPad Pro z ulepszonym systemem dźwięku będzie popularny wśród konsumentów muzyki, filmów i ich twórców.

Cook stwierdził również, że Apple Watch nie aspiruje na urządzenie medyczne, do którego wymagane jest zatwierdzenie przez FDA. Zasugerował jednak, że Apple może wydać w tym temacie coś zupełnie innego.

„Nie chcemy przeprowadzać zegarka przez proces FDA (Food and Drug Administration). Nie miałbym nic przeciwko wprowadzeniu jakiegoś dodatku przylegającego bezpośrednio do zegarka, ale nie sam zagarek. To powstrzymało by nas od wprowadzania kolejnych innowacji bo cały proces jest zbyt długi. Ale możecie zacząć wyobrażać sobie inne rzeczy, które mogą być dla niego przeznaczone – być może aplikacja, może coś innego”

Cook powiedział również, że sprzedaż nowego Apple TV idzie bardzo dobrze. „Mamy silny popyt; bardzo silny w ciągu pierwszych kilku dni”. On też pozostawia otwarte drzwi dla usługi strumieniowej telewizji Apple. „Zobaczymy. Kluczową kwestią dla nas jest to czy możemy zrobić coś lepszego, co działa jak katalizator? Jeśli uznamy, że możemy to tak będzie. Nie chciałbym zrobić czegoś dla samego zrobienia”.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx