niedziela, 21 kwietnia

Według bloga TheSpAndroid wszystko wskazuje na to, że TikTok planuje rozszerzyć swoją działalność o serwis z udostępnianiem zdjęć poprzez wypuszczenie nowej aplikacji „TikTok Photos”.

W najnowszej wersji TikToka odkryto wiele odniesień do aplikacji, ujawniając niektóre jej funkcjonalności, integracje, a nawet ikonę aplikacji. Wśród nich zwroty takie jak „Otwórz zdjęcia TikTok”, „Pobierz zdjęcia TikTok” i „Udostępnij ten post w Zdjęciach TikTok” sugerują bezpośrednie połączenia między istniejącą platformą wideo a nową aplikacją do udostępniania zdjęć.

TikTok od jakiegoś czasu umożliwia użytkownikom publikowanie treści opartych na zdjęciach w formacie wideo lub karuzeli, ale obecnie aplikacja nie ma realnej alternatywy dla dedykowanych platform mediów społecznościowych do udostępniania zdjęć. TikTok Photos prawdopodobnie stara się bezpośrednio rzucić wyzwanie dominacji Instagrama w przestrzeni udostępniania zdjęć. Aby konkurować z dominacją wideo TikToka, Instagram w coraz większym stopniu koncentruje się na treściach wideo, w tym na Rolkach.

Oficjalna data premiery i regionalna dostępność „Zdjęć TikToka” są nieznane, ale obecność obszernych odniesień do niej w kodzie TikToka sugeruje, że ogłoszenie może nastąpić wkrótce.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx