sobota, 22 czerwca

Istnieje wielu producentów różnego rodzaju akcesoriów i dodatków dla iPhone’a. Wiele z nich pojawia się na rynku, ale równie szybko z niego znika. Wiele wygląda ładnie, inne wygladają strasznie sztucznie a niektóre są po prostu brzydkie i niepotrzebne. TidyTilt to nowy projekt akcesorium dla iPhone’a 4 i 4S zaprojektowany przez Zahra Tashakorinia i Dereka Tarnowa, 2 studentów z IIT Institute of Design w Chicago, który ma być unikalnym wielofunkcyjnym uchwytem słuchawek, podpórką i uchwytem do iPhone’a 4 i 4S.

W zaprojektowane na wzór smart cover dla iPada TidyTilt możesz elgancko schować swoje słuchawki. Gadżet może być też podpórką telefonu używanego zarówno w pionie jak i w poziomie podczas rozmów w trybie głośnomówiącym, wyświetlania zdjęć i oglądania filmów. TidyTilt ma szereg magnesów w obu elementach, które pozwolą Ci połączyć zapakowane słuchawki z iPhone’em, lub dowolną powierzchnią magnetyczną, taką jak lodówka, tablica magnetyczna lub uchwyt do kluczy.

Zahra i Derek potrzebują odpowiedniego dofinansowania projektu TinyTilt aby wszedł on na rynek. Do sfinansowania projektu było potrzebne 10 000 dolarów, ale suma ta została już ponad trzykrotnie przekroczona  co oznacza, że zobaczy on światło dzienne. Całkowita zadeklarowana kwota zostanie przeznaczona na pierwszą serię produkcyjną oraz koszty materiałów. Dodatkowe pieniądze powinny również pomóc studentom założyć nową firmę projektową, by mogli kontynuować wprowadzenie kolejnych innowacji na rynek.

Jeśli zesteście zainteresowani takim gadżetem to można już teraz wesprzeć projekt za 19$ w ramach czego otrzymacie TidyTilt w jednym z czterech kolorów. Bardzo podoba nam się pomysł tego projektu gdyż pomaga rozwiązać dylemat co zrobić ze słuchawkami, gdy nie są w użyciu a sam pomysł obudowy jest bardzo funkcjonalny. Więcej szczegółów na stronie projektu Kickstarter.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx