wtorek, 25 czerwca

Nowy Rok rozpoczął się od kolejnych plotek na temat telewizora Apple. Dzisiejsza mówi nam,  że Jony Ive pracuje nad 42 – 50-calowym telewizorem Apple w sekretnym studio projektowym w Cupertino. Urządzenie HDTV ma być prawdopodobnie obsługiwane przez Siri i ma zatrzęść całym przemysłem telewizyjnym w ciągu najbliższych miesięcy.

W raporcie USA Today czytamy:

Mówi się, że Apple pracuje nad 42-calowym lub większym telewizorem LCD z wbudowanym Wi-Fi. Wewnątrz strzeżonego i zamykanego studio Jonathana Ive, starszego wiceprezesa ds. wzornictwa przemysłowego w firmie Apple, jest nowy 50-calowy telewizor, podaje źródło, które pracowało w Apple.

Myślicie, że to zbyt daleko idące domysły? Może niekoniecznie. Współzałożyciel firmy Apple, Steve Wozniak uważa, że Apple ma duży nacisk by dostać się do salonów swoich klientów:

„Ja oczekuję, że Apple podjął już próbę”, mówi współzałożyciel firmy Apple Steve Wozniak, „ponieważ spodziewam się, że living room pozostanie dalej głównym centrum rozrywki dla całej rodziny”

Biorąc pod uwagę premierę iPhone’a 4S z Siri, liczbę złożonych patentów na gesty i złożone niedawno patenty na rozpoznawanie twarzy oraz twierdzenie Steve’a Jobs’a w biografii Waltera Isaacsona, że byłoby to w końcu „przełamanie” tradycyjnego sterowania telewizorem, rok 2012 jest coraz bardziej prawdopodobny jako rok iTV.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx