piątek, 14 czerwca

Dostałem dziś pytanie czy będzie jakaś opcja sprawdzenia, w którym sklepie dostępny jest iPhone X od ręki. Prawda jest taka, że w Polsce czegoś takiego na pewno nie będzie a to z prostego powodu, że w Polsce wciąż nie doczekaliśmy się oficjalnych sklepów Apple. Jednak taka opcja została uruchomiona w innych krajach.

Witryna internetowa Apple prezentuje teraz dostępność iPhone’a X w sklepach detalicznych w Stanach Zjednoczonych i kilku innych krajach na całym świecie.

Wystarczy wejść na stronę zakupu iPhone’a X dla kraju w którym chcemy go kupić z poniższej listy, wybrać operatora jeśli to konieczne, wybrać kolor, a następnie kliknąć „Odbiór: Sprawdź dostępność” poniżej żądanej pojemności.

Otworzy nam się okno z dostępnością iPhone’a X – jeśli takowa jest – w pobliskich sklepach Apple opartych na kodzie pocztowym.

W sklepach, w których dostępny jest iPhone X, klienci mogą zakończyć proces zakupowy i zarezerwować urządzenie do odbioru na ten sam dzień w sklepie. Zalecamy zabranie ze sobą ważnego dokumentu tożsamości ze zdjęciem jednak nie zawsze jest to sprawdzane.

Zamówienia na iPhone X rozpoczęły się 27 października o godzinie 9:01 czasu polskiego, a w ciągu kilku minut szacunki dotyczące czasu wysyłki spadły do 5-6 tygodni na całym świecie. Szacunki poprawiły się do 3-4 tygodni w przypadku zamówień złożonych dzisiaj.

Biorąc pod uwagę długi czas oczekiwania na zamówienia online, próba zakupu telefonu iPhone X z odbiorem w sklepie lub po prostu poszukiwanie telefonu w sklepach jest lepszym wyborem. W Polsce dostępność telefonów w dniu wczorajszym była zaskakująco spora. Ci, którzy pojawili się w nich zaraz po otwarciu wychodzili z telefonem.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx