środa, 21 lutego

Obudowa The Quad Lock jest uniwersalnym mocowanien i obudową do iPhone 4/4S. A jeśli korzystasz z iPhone’a nie tylko przez niego rozmawiając może okazać się świetnym rozwiązaniem. Podróżujesz z iPhonem samochodem, rowerem, motorem? Poznaj The Quad Lock Case.

Istnieją trzy główne elementy Quad Lock: elegancki i smukły futerał z poliwęglanu trzymający telefon, z otworem na tylnej części. W ten otwór w prosty sposób wkręcamy płaskie bądź okrągłe mocowanie. Płaski uchwyt ma lepki tył mocowania oraz otwór na śrubę, jeśli potrzebujesz trwałego zamocowania. Ten rodzaj uchwytu jest idealny do mocowania na ścianie, lodówce lub desce rozdzielczej samochodu.

Quad Lock Website Intro from Annex Products on Vimeo.

Drugi uchwyt jest uchwytem okrągłym. Z samą obudową łączy się w ten sam sposób co uchwyt płaski. Do jego mocowania służą gumowe opaski, którymi możemy zamocować iPhone’a na kierownicy roweru, motocyklu, czy dziecinnym wózku. Jeśli kiedykolwiek korzystaliście z liczników rowerowych Sigma, będziecie wiedzieć jak prosto się to montuje.

Zestaw jest stosunkowo niedrogi. Za 43 dolary dostajemy standardowy zestaw, z parą płaskich uchwytów i obudową, a za 64 dolary możemy nabyć zestaw rowerowy z obudową i okrągłym mocowaniem. Jeśli chcemy mieć zestaw uniwersalny z obydwoma mocowaniami musimy wydać na niego 75 dolarów.

Projekt The Quad Lock otrzymał na Kickstarter już dwukrotnie większą sumę wystarczającą na sfinansowanie i można go wstępnie zamówić na stronie Quad Lock.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx