sobota, 18 września

Raporty Digitimes informuje, że dostawcy części do nowego telewizora Apple będą gotowi do rozpoczęcia produkcji w pierwszym kwartale 2012 roku, aby umożliwić premierę nowego urządzenia w drugim lub trzecim kwartale roku. Początkowo Apple ma zaprezentować dwa modele o rozmiarach 32 cale i 37 cali.

Dostawcy Apple rozpoczną przygotowywanie materiałów do zestawów iTV w pierwszym kwartale 2012 roku w celu zrealizowania planu Apple co do premiery nowych produktów w drugim lub trzecim kwartale 2012 roku, podają źródła branżowe. […]
Koreańskie media donoszą, że Samsung Electronics rozpoczął produkcję procesorów do iTVs już w listopadzie 2011 roku, a firma Sharp będzie produkować ekrany do nowych telewizorów.

Nowe telewizory mają podobno zintegrować większość, jeśli nie wszystkie funkcje obecnego Apple TV. Jednak źródła informują, że Apple może również wydać w przyszłym roku zaktualizowaną wersję Apple TV.

Pogłoski o telewizorze firmy Apple krążą już od dłuższego czasu i co raz dochodzą do nas inne informacje. Przypomnijmy tylko, że trwają spekulacje o tym, że Apple pracuje nad wprowadzeniem Siri do obsługi swoich telewizorów, które byłby zaprezentowane w 2013 roku.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x