sobota, 1 kwietnia

Powszechnie oczekuje się, że Apple wypuści jesienią trzy nowe iPhone’y, a anonimowe konto na Twitterze ze sprawdzoną historią sugeruje, że co najmniej jeden z modeli będzie miał w nazwie „Pro”, na przykład „iPhone 11 Pro”.

Tweet pochodzi z tajemniczego konta o nazwie CoinX, które dokładnie ujawniło kilka szczegółów na temat nadchodzących produktów Apple w ciągu ostatniego roku w tym jak pierwsze nazwy iPhone’a XS, iPhone’a XS Max i iPhone’a XR, usunięcie gniazda słuchawkowego w modelach iPada Pro z 2018 i wiele innych.

W tym przypadku CoinX umieścił tweety jako pytanie retoryczne, ale konto ma jak dotąd doskonałe wyniki ze wszystkimi swoimi przeciekami:

Może to oznaczać, że w skład tegorocznych iPhone’ów wejdą iPhone 11 i iPhone 11 Pro, a być może iPhone 11R, ale tej nazwy nadal nie jesteśmy pewni.

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje w przyszłym miesiącu trzy nowe iPhone’y, w tym dwa wyższej klasy modele OLED o przekątnej 5,8 cala i 6,5 cala oraz jeden niższy model LCD o przekątnej 6,1 cala. Plotki mówią o tylnych aparatach z potrójnym obiektywem w wyższych modelach, większych akumulatorach, dwukierunkowym ładowaniu dla AirPods i wielu innych.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx