wtorek, 16 sierpnia

Oczekuje się, że Apple zaprezentuje we wrześniu trzy nowe iPhone’y, a 9to5Mac ujawnił kilka nowych funkcji, których możemy się w nich spodziewać.

Po pierwsze, raport twierdzi, że wszystkie trzy modele będą wyposażone w odnowiony silnik Taptic Engine o nazwie kodowej „leap haptics”, ale nie wiadomo, co będzie w nim inne. Oczekuje się, że tegoroczne iPhone’y będą pozbawiony 3D Touch, a Apple przejdzie do menu kontekstowego opartego na długich naciśnięciach w iOS 13, więc mogą wystąpić powiązane zmiany sprzętowe.

Ponadto raport mówi, że przedni aparat w tegorocznych iPhone’ach uzyska wsparcie dla nagrywania wideo z prędkością 120 klatek na sekundę.

Poza tym raport potwierdza niektóre wcześniejsze pogłoski. Na przykład, oczekuje się, że szerokokątny obiektyw w iPhone’ach z wyższej półki pozwoli użytkownikom automatycznie naprawiać zdjęcie lub film, aby pasował do obiektu, który przypadkowo mógł zostać odcięty od początkowego ujęcia, jak wcześniej donosił Bloomberg.

Wcześniej w tym roku renomowany analityk Ming-Chi Kuo powiedział, że tegoroczne iPhone’y będą również wyposażone w większe baterie, aby móc sprostać zapowiadanej funkcji ładowania dwukierunkowego, która umożliwiłaby ładowanie akcesoriów przez tył telefonu iPhone takich jak AirPods czy Apple Watch.

Coroczna konferencja Apple związana z prezentacją nowych iPhone’a odbędzie się prawdopodobnie za nieco ponad sześć tygodni.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx