piątek, 1 marca

Japońska strona  ASCII.JP opublikowała nowe zdjęcia pokazujące wysoce prawdopodobną opcję kolorystyczną złotego iPhone’a 5S, porównując obudowę urządzenia do tradycyjnych opcji kolorystycznych iPhone’a – czarnego i biało-srebrnego. Zdjęcia pokazują także tył urządzenia, który wydaje się być zgodny z wcześniejszymi doniesieniami. że urządzenie będzie miało bardziej „szampański” kolor a nie typowego złota. 

W ciągu ostatnich kilku tygodni, liczne raporty donosiły o nowej opcji kolorystycznej dla nadchodzącego urządzenia firmy Apple i wiele źródeł sugerowało, że będzie to kolor złoty. W następstwie tych doniesień serwis AllThingsD potwierdził ostatecznie, że kolor złoty, a dokładnie „szampański” będzie faktycznie nową opcją kolorystyczną urządzenia.

Apple rzekomo odsłoni nową generację iPhone’a już 10 września i prawdopodobnie wprowadzi nie tylko iPhone’a 5S, ale także tańszego iPhone’a 5C z tworzywa sztucznego. Oba urządzenia mają również podobno trafić do pierwszej grupy sprzedażowej, która trafi na rynek 20 września.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx