wtorek, 23 kwietnia

Tajwańska strona Apple Daily opublikowała nowy film pokazujący praktyczny przegląd tylnej obudowy z tworzywa sztucznego nowego iPhone’a 5C. Mimo że same zdjęcia obudowy widzieliśmy już wielokrotnie to ten film Apple Daily podkreśla trwałość powłoki i jej odporność na zarysowania. Zakładając, że część stanowi prawdziwą obudowę pochodzącą z łańcucha dostaw Apple, raport oferuje kilka dodatkowych szczegółów na temat oczekiwań związanych z iPhone’em 5C.

W badaniu trwałości, Apple Daily umieścił obudowę w plastikowej torbie z kluczami i kilkoma monetami i potrząsał workiem energicznie. Następnie spróbował bezpośrednio zarysować powłokę kluczem. Choć film jest nieco rozmazany to towarzyszący mu artykuł stwierdza, że nie ma widocznych rys na powłoce. Według źródeł, wynik twardości powłoki to „8H” według skali twardości ołówka.

https://www.youtube.com/watch?v=NcHGhqaPdLc#t=79

Z artykułu dowiadujemy się także o wymiarach nowego iPhone’a 5C w porównaniu do iPhone’a 5. Poprzez zastosowanie plastikowej obudowy iPhone 5C może być 0,75 mm wyższy, 0,53 mm szerszy i 1.38mm grubszy niż iPhone 5.

Na stronie pokazano także zdjęcie tylnej obudowy iPhone’a 5S na której pokazano owalną, tylną lampę błyskową aparatu wskazującą na dual-LED. Powłoka jest w kolorze niebieskim, ale wydaje się, że jest na niej naklejona folia ochronna. Inna niebieska obudowa iPhone’a 5S pojawiła się dziś także na zdjęciu, ale jej autentyczność jest bardzo wątpliwa.

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx