niedziela, 19 maja

Plotki sugerują, że Apple wprowadzi szybsze, 18-watowe zasilacze USB-C wraz z tegorocznymi iPhone’ami, ale być może w początkowym okresie nie będą one sprzedawane osobno.

Japoński blog Mac Otakara donosi, że dostawcy Apple prawdopodobnie są w stanie wyprodukować wystarczającą liczbę ładowarek do włączenia ich do tegorocznych iPhone’ów, co sugeruje, że Apple może wstrzymać ich sprzedaż jako samodzielnego akcesorium do pewnego momentu po premierze smartfonów, choć na jak długo to okaże się dokładnie w trakcie początków sprzedaży.

Wcześniej w tym miesiącu pojawiły się zdjęcia rzekomego prototypu nowego zasilacza, ukazując jego nieco bardziej masywną, okrągłą plastikową obudowę w porównaniu z obecnym zasilaczem 5W. Projekt na zdjęciach jest w większości zgodny z rysunkami i renderingami adaptera, który pojawił się na początku tego roku.

Ładowarka połączy się z iPhone’ami za pomocą kabla USB-C na Lightning, który również powinien znajdować się w zestawie. Przy mocy 18 W byłby w stanie ładować kompatybilne iPhony co najmniej dwa razy szybciej niż adapter 5W.

Testy ładowania iPhone’a X różnymi ładowarkami o mocy 18W innych firm wykazały, że urządzenie osiągnęło 79 procentowe naładowanie po godzinie. Dzięki ładowarce 5W, iPhone X osiągnął w tym czasie 39 procentowe naładowanie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx