poniedziałek, 6 lutego

Jesteś dumnym posiadaczem iPhone’a i chcesz mieć pewność pewność, że nawet po awarii szybko wróci do pierwotnego stanu? Lubisz mieć sprawdzone miejsca, do których możesz się udać w razie problemów ze swoim sprzętem Apple? A może szukasz szybkiego ratunku dla Twojego telefonu po wypadku? Jeśli chociaż jedna z odpowiedzi na te pytania brzmi „tak”, to niniejsza propozycja jest idealna dla Ciebie!

Szybka obsługa, łatwa dostępność i gwarancja jakości

Niestety, żaden sprzęt nie jest niezniszczalny, a czas od zakupu telefonu do jego pierwszego upadku bywa rozczarowująco krótki. Ono wywołuje największą traumę, a konsekwencją często jest rysa lub pęknięcie na wyświetlaczu, które mogą się przekształcić w o wiele poważniejszą awarię lub utrudniać pracę na urządzeniu. Nie musisz w takiej sytuacji wymieniać swojego sprzętu na nowy model, nawet jeśli już upłynął czas gwarancji. Wystarczy, że odwiedzisz serwis iPhone i pozwolisz, żeby specjaliści zajęli się naprawą Twojego skarbu. Produkty Apple nie należą do najtańszych i nie bez powodu jakość idzie w parze z ceną. Jeżeli jeszcze Twój telefon nie jest najnowszym modelem, może być tak, że koszt sprowadzenia części do niego znacznie przewyższa wartość telefonu. Jeśli masz do niego sentyment i nie chcesz się go, mimo wszystko pozbywać, sprawdź serwis iClinica, który wychodzi naprzeciw potrzebom użytkowników starszych modeli. Jeśli jesteś z Poznania, Wrocławia, Bydgoszczy, Krakowa lub Warszawy, możesz zostawić swój sprzęt w punkcie lub skorzystać z usług bezpłatnego kuriera, który przyjedzie pod Twoje drzwi po zamówioną przesyłkę. Wiele napraw może zostać wykonanych od ręki, bez konieczności wcześniejszego umawiania wizyty i czekania na wolny termin. W przypadku bardziej skomplikowanych problemów konieczny jest kontakt z obsługą zapewniającą Ci najwyższy standard. Oddaj więc swój telefon, iPada, lub MacBooka w najlepsze ręce.

Doświadczenie w naprawie

Decydując się na ten konkretny punkt serwisowy, nie inwestujesz w ciemno. To firma z doświadczeniem, działająca na rynku już od 2009 roku i specjalizująca się w naprawie produktów Apple. Wciąż rozszerza swoją działalność na nowe miasta. Decydując się na ich usługi, cennik ich usług możesz sprawdzić na stronie internetowej, a więc również oszacować opłacalność naprawy. Na miejscu możesz się również zaopatrzyć w zabezpieczenia dla Twojego telefonu, chroniące przed kolejnymi uszkodzeniami etui i ochronne szkło, dzięki którym zmniejszysz prawdopodobieństwo kolejnej mechanicznej awarii. Zaopatrzysz się w tym punkcie także w kable sieciowe, czy przewody, jeśli Twoje z jakichś przyczyn uległy zniszczeniu lub potrzebujesz zapasu. Wykonywane naprawy idą w parze z gwarancją od 3 do 7 miesięcy po jej wykonaniu. Jeśli problem powróci przed upływem tego czasu, nie musisz przynosić do serwisu paragonów ani faktury – wszystkie dane naprawy i szczegóły jej wykonania znajdą się w systemie. W przypadku napraw, których można dokonać od ręki, będziesz mógł zrelaksować się, siedząc w wygodnym fotelu, przeglądając gazety, korzystając z poczęstunku i darmowego wi-fi. Nasz serwisant zajmie się resztą. Poczuj się luksusowo i pozwól nam naprawić swój aparat w jedno popołudnie.

[post powstał dzięki współpracy z iClinica.pl]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx