czwartek, 18 lipca

W wielu krajach na całym świecie udało się poprawić szacunkowy czas oczekiwania na realizację zakupionych w Apple Store Online słuchawek AirPods. Wynosi on obecnie od 2 do 3 tygodni. Sugeruje to, że Apple jest o krok bliżej osiągnięcia równowagi podaży do popytu dla swoich nowych słuchawek.

Od kiedy słuchawki AirPod pojawiły się oficjalnie na rynku w grudniu ubiegłego roku, ich szybkie nabycie było prawie niemożliwe. Od wielu tygodni szacunkowy czas oczekiwania na AirPods wynosił sześć tygodni, a na początku sierpnia spadł do czterech tygodni.

W obecnej prognozie na 2 do 3 tygodni klienci mogą spodziewać się otrzymania zamówionych w sklepie internetowym AirPod na początku września.

Podczas wyników finansowych za drugi kwartał prezes Apple Tim Cook powiedział, że zderzyli się z ogromnym zapotrzebowaniem na AirPods oraz że firma „pracuje bardzo ciężko”, aby jak najszybciej dostarczyć AirPodsy do swoich klientów.

Choć zasoby własne firmy Apple dla sklepu internetowego były tak ograniczone, to wielu sklepom detalicznym ze sprzętem Apple udawało się od czasu do czasu otrzymać parę sztuk i byli w stanie regularnie oferować AirPod z szybszą lub natychmiastową wysyłką.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx