poniedziałek, 27 maja

Zaledwie kilka godzin po oficjalnej informacji o wprowadzeniu nowego modelu nausznych słuchawek Apple o nazwie AirPods Max szacunkowy czas ich dostawy w sklepie internetowym Apple.com przesunął się już na rok 2021.

Choć większość kolorów AirPods Max możemy otrzymać zaraz na początku przyszłego roku to najdłużej, bo aż 12-14 tygodni będziemy musieli poczekać na błękitną wersję kolorystyczną. Szacunki mogą się zmienić w dowolnym momencie, ale na razie oznacza to, że błękitne AirPods Max są niedostępne aż do marca.

AirPods Max mają siatkowy pałąk z ramką ze stali nierdzewnej, który łączy się z nausznikami z pianki z pamięcią kształtu. Apple twierdzi, że pałąk został zaprojektowany tak, aby rozłożyć ciężar i zmniejszyć nacisk na głowę. Podobnie jak Apple Watch, AirPods Max mają cyfrową koronę do regulacji głośności, odtwarzania dźwięku, odbierania lub kończenia połączeń telefonicznych oraz aktywowania Siri. Istnieje również przycisk kontroli szumów do przełączania między aktywną redukcją szumów a trybem kontaktu.

AirPods Max są wyposażone w 40-milimetrowy przetwornik dynamiczny zaprojektowany przez Apple, o którym mówi się, że zapewnia „bogaty, głęboki bas, dokładne średnie tony i wyraźne, czyste rozszerzenie wysokich częstotliwości”. Według Apple każdy nausznik wyposażony jest w układ Apple H1 zapewniający „dźwięk obliczeniowy”, zapewniający „najwyższą możliwą jakość odsłuchu”.

AirPods Max mają do 20 godzin pracy na baterii z włączoną aktywną redukcją szumów i dźwiękiem przestrzennym, a pięciominutowe ładowanie zapewnia 1,5 godziny słuchania.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx