wtorek, 23 lipca

Akcesoria audio firmy Denon i Marantz zyskują wsparcie dla AirPlay 2 poprzez aktualizacje oprogramowania, które są rozpowszechniane od dzisiaj.

Dzięki aktualizacji do AirPlay 2 kompatybilne urządzenia Denon i Marantz oferują obsługę dźwięku w wielu pomieszczeniach i mogą współpracować z innymi urządzeniami AirPlay 2, takimi jak głośniki HomePod, Apple TV i Sonos.

Obie firmy oferują wiele urządzeń zgodnych z AirPlay 2, które będą zaktualizowane o wsparcie funkcji AirPlay 2.

Apple utrzymuje listę głośników kompatybilnych z AirPlay 2, zarówno wydanych, jak i nadchodzących, na swojej stronie HomeKit, ale jej lista dla Denona i Marantza nie jest kompletna. Pełna lista urządzeń zgodnych z technologią AirPlay 2 tych dwóch firm została udostępniona w maju przez stronę Poor Audiophile.

Zarówno Marantz jak i Denon są własnością firmy Sound United, która jest również właścicielem marki Polk. Polk nie jest wymieniony na stronie HomeKit firmy Apple, ale jest partnerem na głównej stronie AirPlay. Nie jest jasne, kiedy urządzenia Polk otrzymają aktualizacje AirPlay 2, ale nie wydaje się, aby nowe oprogramowanie było już dostępne. To samo dotyczy firmy Final Technology, kolejnej marki Sound United, która prawdopodobnie za jakiś czas również dostarczy wsparcie dla AirPlay 2.

Denon i Marantz dołączają do firmy Sonos oferując urządzenia kompatybilne z AirPlay 2, ale wiele innych marek pracuje również nad obsługą AirPlay 2, w tym Beoplay, Devialet, Libratone, Naim, Bowers & Wilkins, McIntosh, Bose i inne.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx