sobota, 3 grudnia

Angielska legenda progresywnego rocka – Pink Floyd oraz Sting, brytyjski muzyk, wokalista, autor tekstów, aktywista, aktor i filantrop, wydali swoje aplikacje dla iPhone’a, iPod’a Touch i iPad’a. Nie są to typowe aplikacja muzyczna związane z wydanym albumem. To co otrzymujemy to natywne aplikacje z dodatkiem multimediów.

Sting postanowił wydać swoją aplikację bezpłatnie, aby w ten sposób złożyć hołd dla Steve’a Jobs’a. W 442MB zmieścił się elegancki interfejs użytkownika i godziny teledysków, wywiadów, nagrań koncertowych i innych materiałów. Muzyk zaprezentował aplikację wczoraj w sklepie Apple Store w Upper Side w Nowym Jorku, gdzie wykonał piosenkę „Fragile”. Zadedykował tą piosenkę Steve’owi słowami:

„W jakiś sposób on stworzył naszą przyszłość…”

Aplikacja Pink Floyd to rodzaj retrospektywy. Nie znajdziemy tu muzyki, jeśli nie liczyć dzwonka „Shine on You Crazy Diamond”. Co zatem tam znajdziemy: mnóstwo ciekawostek, anegdot, faktów i quiz ze znaojomości zespołu. W aplikacji możmy także poczytać historię powstania każdego utworu z wydanych przez zespół płyt. Dla prawdziwych fanów będzie to na pewno niesamowita gratka.

A tu promocyjne wideo:

https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=-xf5Kjnlq4A#!

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
Serek
Serek
11 lat temu

Extra!!!

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx