poniedziałek, 22 lipca

Według nowego raportu japońskiego serwisu Mac Otakara, który cytuje źródła z chińskiego łańcucha dostaw sprzedaż tegorocznych iPhone’ów może ruszyć dopiero pod koniec października.

Apple historycznie prezentował wszystkie swoje flagowe iPhone’y w pierwszych tygodniach września, a telefony trafiły do sprzedaży wkrótce potem, ale w tym roku premiera może zostać przesunięta z powodu opóźnień w produkcji spowodowanych trwającą pandemią koronawirusa.

Do tej pory pojawiło się wiele plotek sugerujących opóźnienia, więc wydaje się, że niektóre lub wszystkie tegoroczne iPhone’y pojawią się później niż we wrześniu. Apple może nadal we wrześniu zaprezentować wszystkie nowe telefony, ale do sprzedaży trafią one później niż oczekiwano.

Według Mac Otakary, modele LTE ‌iPhone’a 12‌ pojawią się w październiku, a modele 5G – w listopadzie.

Mac Otakara ma mieszane osiągnięcia jeśli chodzi o plotki związane z Apple, które nie zawsze były dokładne, ale słyszeliśmy już kilka plotek o opóźnionych datach premiery, więc możemy spodziewać się, że przynajmniej niektóre, jeśli nie wszystkie iPhone’y 2020 pojawią się w tym roku później niż zwykle.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx