czwartek, 25 lipca

Coraz więcej osób docenia możliwość płacenia bieżących rachunków np. za gaz, prąd, przedszkole i szkołę przy użyciu kart kredytowych. Jest to możliwe dzięki aplikacji finansowej Sprytny Bill, która obsługuje transakcje mobilne z wykorzystaniem kart kredytowych i płatniczych.

Aplikacja należy do innowacyjnego systemu płatności mobilnych MasterCard® Mobile. Usługa polega na połączeniu kart płatniczych, kredytowych z numerem telefonu klienta. Następnie, aby opłacić rachunek, wystarczy zeskanować kod kreskowy lub QR kod na rachunku i zatwierdzić transakcję.

Najważniejsze korzyści Sprytnego Billa to wygoda, oszczędność czasu i zysk.

„Pod aplikację można podpiąć dowolną kartę płatniczą, także kredytową i zwyczajnie na niej zarabiać. Za płatności przy użyciu Sprytnego Billa użytkownik może otrzymać zwrot na kartę w ramach programu lojalnościowego swojego banku tzw. moneyback. Warto na to zwrócić uwagę i z tego korzystać.” – mówi Marcin Kopyś – prezes uPaid Sp. z o o., twórcy aplikacji Sprytny Bill.

To, jak szybko i sprawnie można korzystać z płatności mobilnych, pokazuje film poniżej

https://www.youtube.com/watch?v=ZlzLpAolkaM&feature=youtu.be

Z okazji pojawienia się nowej wersji aplikacji (Sprytny Bill 2.0) wystartowała promocja: „Sprytny Bill świętuje nową odsłonę”. Teraz płacąc za 3 rachunki za pomocą Sprytnego Billa można zyskać zwrot nawet do 30 zł.

Szczegóły promocji: www.sprytnybill.pl/promocja

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx