środa, 8 lutego

Spotify ogłosił dziś nową funkcję podcastów wideo dla wybranych podcastów, dostępną na wszystkich rynkach, na których gdzie obsługiwane są podcasty. Dzięki aktualizacji, użytkownicy Spotify Premium i jak i darmowej wersji będą mogli oglądać podcasty, które nagrały wideo na platformie.

Aby rozpocząć oglądanie podcastu wideo, wystarczy nacisnąć przycisk odtwarzania na komputerze stacjonarnym lub w aplikacji mobilnej Spotify. Każdy obsługiwany podcast zostanie automatycznie odtworzony i zsynchronizowany ze źródłem dźwięku. Słuchacze nadal będą mogli pobierać dźwięk podcastu, aby słuchać go w podróży, a dźwięk podcastu wideo będzie nadal odtwarzany w tle podczas wykonywania innych zadań oraz na zablokowanym urządzeniu.

W ostatnich latach Spotify i Apple rywalizowały o zbudowanie najpopularniejszej platformy do podcastów. Według niedawnego raportu Bloomberga, Apple pracuje obecnie nad stworzeniem własnych oryginalnych podcastów, aby jeszcze bardziej zachęcić ludzi do korzystania z Apple Podcasts.

Nowe podcasty wideo w Spotify zaczną się pojawiać się od dziś.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx