piątek, 19 lipca
Od dziś, po miesiącach testów i badań, a także rozmach z użytkownikami, Spotify wprowadza nowy wygląd interfejsu aplikacji na pulpicie oraz odtwarzacza sieciowego, który połączy techniczne możliwości nowoczesnego i skalowalnego odtwarzacza internetowego z wyglądem aplikacji Spotify. W ramach aktualizacji udostępnione zostaną również nowe funkcjonalności.

Spójny wygląd i sposób działania, a także udoskonalona nawigacja, pomoże użytkownikom w korzystaniu z platformy czy odkrywaniu nowych brzmień. W ramach zmian funkcja „Szukaj” została przeniesiona i znajduje się teraz po lewej stronie ekranu głównego. Uproszczona została również funkcja radia utworu bądź artysty, którą użytkownicy mogą szybko uruchomić klikając “…”. Nowy wygląd zyskały ponadto profile słuchaczy, które od teraz zawierają także listę ulubionych artystów i utworów.
Od dziś użytkownicy mogą cieszyć się możliwością personalizacji własnych składanek, dzięki edycji opisów oraz zdjęć czy opcji przeciągania utworów pomiędzy playlistami. Z kolei, dzięki wbudowanemu paskowi wyszukiwania, znajdowanie i dodawanie nowych utworów i odcinków podcastów do wybranych playlist będzie jeszcze szybsze! W ramach aktualizacji słuchacze zyskają także możliwość edycji kolejki odtwarzania, a także nowe opcje sortowania treści w „Twojej bibliotece” za pomocą nowego rozwijanego menu w prawym górnym rogu.
W ramach aktualizacji subskrybenci wersji Premium otrzymają dodatkowo możliwość pobierania ulubionej muzyki i podcastów oraz dostęp do odtwarzacza Offline.
Nowy wygląd aplikacji Spotify na komputery stacjonarne i strony internetowe zostanie udostępniony wszystkim użytkownikom na całym świecie w ciągu najbliższych tygodni.
Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx