niedziela, 2 kwietnia

W listopadzie 2018 roku Spotify wydał towarzyszącą aplikację dla Apple Watch, która umożliwia użytkownikom iPhone’a dostęp i sterowanie ich ulubioną muzyką i podcastami Spotify z nadgarstka.

Jednym z ograniczeń aplikacji jest to, że nie pozwala ona użytkownikom na przesyłanie strumieniowe muzyki bezpośrednio do ich zegarka Apple Watch bez połączenia z iPhonem, co w praktyce sprawia, że jest to pilot zdalnego sterowania na rękę do Spotify na iPhonie.

To się może jednak zmienić, ponieważ iPhone-Ticker.de informuje, że niektórzy użytkownicy aplikacji widzą dedykowane wsparcie dla bezpośredniego przesyłania dźwięku do Apple Watch bez połączenia z iPhonem.

Użytkownicy z funkcją zgłaszają, że mogą przesyłać strumieniowo Spotify przez podłączone słuchawki Bluetooth lub przez wbudowany głośnik Apple Watch przez LTE lub Wi-Fi. Funkcja pojawia się w aplikacji jako niebieska ikona wersji beta, co sugeruje, że jest to wciąż funkcja eksperymentalna z ograniczonym dostępem.

Nic nie wskazuje na to, że funkcja beta jest powiązana z konkretną wersją systemu watchOS lub iOS. Miejmy nadzieję, że już niedługo będziemy mieli możliwość przesyłania strumieniowego Spotify z nadgarstka. To powinna być dobra wiadomość dla posiadaczy modeli Apple Watch z LTE, którzy na przykład regularnie zostawiają swojego iPhona w domu podczas biegania.

Aplikacja Spotify dla Apple Watch nadal nie ma opcji zachowania muzyki lokalnie w urzędzeniu na nadgarstku do słuchania offline, więc mamy nadzieję, że jest to coś, nad czym firma również pracuje.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx