niedziela, 16 czerwca

W najnowszej wersji beta aplikacji Spotify, która jest teraz dostępna za pośrednictwem TestFlight firma wprowadziła nowy interfejs CarPlay.

Warto zauważyć, że przeprojektowany interfejs użytkownika dodaje nowy system kolejkowania, który znacznie przybliża Spotify w CarPlay do sposobu, w jaki działa Apple Music. Użytkownicy mogą teraz zobaczyć, które utwory są w kolejce, bez konieczności patrzenia na iPhone’a, dzięki przyciskowi „Przejdź do kolejki” na ekranie Teraz odtwarzane. Użytkownicy mogą teraz również przechodzić do strony Spotify artysty, dotykając jego nazwiska.

W innym miejscu aplikacja „CarPlay” zawiera cztery zakładki u góry ekranu, które zapewniają szybki dostęp do strony głównej, ostatnio odtwarzanych, przeglądania i biblioteki, a więcej okładek albumów i nowe akcenty dodają odrobinę koloru do interfejsu.

Nie wiadomo, kiedy zaktualizowana wersja pojawi się w App Store, ale jej obecność w TestFlight jest informacją, że wersja publiczna powinna być dostępna wkrótce.

W listopadzie Spotify wprowadził obsługę niezależnego odtwarzania strumieniowego za pośrednictwem aplikacji Spotify na Apple Watch, umożliwiając użytkownikom słuchanie muzyki lub podcastów z Spotify przez Wi-Fi lub sieć komórkową bez konieczności posiadania iPhone’a w pobliżu.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx