wtorek, 18 czerwca

Po lawinie skarg i zgłoszeń Spotify przyznał, że jego aplikacja może powodować nadmierne rozładowywanie baterii i problemy z przegrzewaniem się iPhone’a z systemem iOS 14.8 i najnowszej aktualizacji iOS 15. Firma obiecuje naprawić ten problem w niedalekiej przyszłości.

W długim wątku na forum wsparcia Spotify, założonym już kilka tygodni temu, Spotify potwierdza, że jest świadomy raportów o rozładowywaniu baterii oraz że przekazał te raporty swojemu zespołowi technicznemu iOS. Spotify nie informuje, kiedy możemy się spodziewać stosowanej poprawki ani czy będzie to aktualizacja aplikacji lub inne kroki rozwiązujące problem.

Użytkownicy zgłaszający problem w wątku twierdzą, że Spotify jest wymieniony jako największy pożeracz baterii ze względu na aktywność w tle, bez wyraźnego powodu. Podczas gdy większość raportów pochodzi od użytkowników korzystających z iOS 14.8 i iOS 15.0, istnieją również inne sporadyczne doniesienia o rozładowaniu baterii w starszych wersjach iOS. Tym użytkownikom zaleca się aktualizację, aby uzyskać możliwą poprawkę i poprawić bezpieczeństwo.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx