poniedziałek, 24 stycznia

Spotify zaktualizował dzisiaj swoją aplikację mobilną o obsługę Siri, co oznacza, że użytkownicy iPhone’a i iPada z systemem iOS 13 mogą teraz używać Siri do kontrolowania swojej ulubionej usługi strumieniowego przesyłania muzyki, podobnie jak abonenci Apple Music.

Po zaktualizowaniu aplikacji użytkownicy muszą po prostu wywołać Siri na swoim urządzeniu i poprosić asystenta głosowego, aby odtworzył album lub piosenkę „za pomocą Spotify”. Polecenia do odtwarzania list odtwarzania działają w ten sam sposób.

Zgodnie z informacjami podanymi przez Spotify, obsługa Siri jest kompatybilna z podłączonymi słuchawkami AirPods, a także obejmuje CarPlay i HomePod przez AirPlay. Na iPhone’ach i iPadach z systemem iOS 13 Spotify włączy teraz także funkcję Oszczędzania danych, gdy urządzenie ma włączony tryb niskiej transmisji danych.

Ponadto usługa przesyłania strumieniowego mówi, że Spotify jest „teraz dostępne na Apple TV”, chociaż nie pojawia się w tvOS App Store w momencie pisania, więc prawdopodobnie planowane jest wdrożenie w późniejszym terminie.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx
()
x