poniedziałek, 24 czerwca

spigen-airpods-strap

Kiedy Apple ogłosił bezprzewodowe słuchawki AirPods w zeszłym tygodniu, aby zrekompensować brak gniazda słuchawkowego w iPhone’ie 7, niektórzy obserwatorzy skomentowali ten fakt zbyt dużą łatwością zgubienia lub utraty jednej z wkładek, które kosztują nie bagatelne 799 złotych za parę.

Firma Spigen, producent różnego rodzaju akcesoriów dla urządzeń Apple, znalazł na to rozwiązanie w postaci AirPods Strap, które to obecnie dostępne są w postaci wstępnych zamówień na Amazonie za 10 dolarów.

AirPods Strap to krótki przewód posiadający dopasowane zatrzaski na każdym z końców, nie zakłócające mikrofonów. Spigen obiecuje, że można z nim trzymać AirPodsy na szyi, w kieszeni, czy gdziekolwiek gdzie można zawiesić pasek.

Choć powstaje pytanie o logikę dokupowania paska do słuchawek które z założenia mają być wolne od kabli i promować najnowszą technologię, to akcesorium wydaje się być odpowiednie dla wszystkich, którzy mają obawy o utrzymanie AirPodsów razem, mimo tego, że douszne słuchawki sprzedawane są z etui do przechowywania gdy nie są one używane.

zrzut-ekranu-2016-09-13-o-18-30-27

AirPods Strap ma oficjalnie trafić do sprzedaży od 17 października, czyli mniej więcej w czasie spodziewanego wypuszczenia słuchawek EarPods od Apple.

Bezprzewodowe słuchawki AirPods oferują działanie do 5 godzin bez doładowywania. Dzięki kolejnym ładowaniom z etui czas działania jest dłuższy niż 24 godziny, więc na pewno nie zabraknie im energii wcześniej niż Tobie. AirPods posiadają nowy, zaprojektowany przez Apple procesor W1, dzięki czemu łączność bezprzewodowa jest stabilna i szybka, a połączenia niezawodne i wolne od zakłóceń.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx