środa, 5 października

Skech Glow 1

Dzięki uprzejmość firmy Sketch dostaliśmy jedno z ich najnowszych etui dla telefonu iPhone 5/5S. Otrzymany przez nas model to Glow. 

Skech Glow 3

Jak wiele etui z kolekcji firmy Skech tak i to łączy w sobie dwa materiały: plastik połączony z elementami gumowymi. To właśnie z białego, świecącego plastiku wykonany jest cały tylny panel. Elementy gumowe z których wykonana jest ramka obudowy została zaprojektowana tak, aby pochłaniać wszelkie wstrząsy. Etui dostępne jest w siedmiu kombinacjach kolorystycznych gumek, my mieliśmy wersję czarno-białą.

Skech Glow 2

Skech Glow 4

Skech Glow 5

Skech Glow 6

Etui Skech Glow wykonane jest bardzo solidnie. Mamy swobodny dostęp przycisków jak i otworów ładowania i słuchawkowego. Przestrzeń wokół wejścia słuchawkowego jest nieco większa więc jest większa szansa że zmieścimy tam słuchawki inne od oryginalnych Apple. Nam się przynajmniej udało. Przyciski głośności wykonane są jako element całego etui. Gumowa ramka na przedniej krawędzi jest nieco podwyższona, aby chronić też ekran urządzenia. I jest to dobry pomysł jeśli zdarza nam się z rozpędu kłaść telefon ekranem do dołu.

Etui jest dostępne w stosunkowo przystępnej cenie czyli 79 złotych i możecie je kupić między innymi w internetowym sklepie Zolti.pl

[contentblock id=1 img=gcb.png]

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

1 Komentarz
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
ipon
ipon
8 lat temu

Telefon mógł zostać przynajmniej wyczyszczony do zdjęć…. Niezły brudas

1
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx