sobota, 13 kwietnia

Siri najwyraźniej nieco przedwcześnie ujawniła, że Apple planuje zorganizować swoją najbliższą konferencję we wtorek, 20 kwietnia, podczas której firma ma zaprezentować nowe modele iPadów Pro i być może długo wyczekiwane trackery AirTags.

Jeszcze rano na pytanie „When is the next Apple Event?”, ‌Siri‌ odpowiadała „Specjalne wydarzenie odbędzie się we wtorek 20 kwietnia w Apple Park w Cupertino w Kalifornii. Wszystkie szczegóły można znaleźć na Apple.com”. Wydarzenie będzie prawdopodobnie nagranym wydarzeniem bez udziału mediów i powinno być transmitowane na żywo w witrynie Apple i kanale YouTube.

Obecnie ‌Siri‌ nie dostarcza już tych informacji i kieruje po prostu do witryny Apple w celu uzyskania informacji o wydarzeniach.

Apple zazwyczaj wysyła zaproszenia do prasy na swoje konferencje około tydzień przed faktycznym wydarzeniem, więc wydaje prawdopodobne, że Apple potwierdzi tą datę jeszcze dziś. Bloomberg poinformował, że Apple planuje zaprezentować zupełnie nowy 12,9-calowy iPad Pro z nową technologią wyświetlania mini-LED w połowie tego miesiąca.

Udostępnij:
Subscribe
Powiadom o
guest

0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
0
Chciałbyś się podzielić swoim przemyśleniem? Zostaw komentarzx